דילוג לתוכן

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

אודות

על המותג 

עיצוב תכשיטים על זמניים בעבודת יד. הקולקציה מאופיינת בסגנון בוהו, בשילוב אבני חן וחרוזי מתכת קטנים, במראה שכבות עדין שיכול להשתלב נפלא עם כל תכשיט שאת עונדת. 

השילוב בין הקלאסיות והנקיון לבין הצבעוניות הנוכחות ולעתים החספוס, הוא מה שמעורר בי השראה ומאפשר לי לעצב עבורך את התכשיט שיקפיץ לך כל הופעה. 

בקולקציה ניתן למצוא שרשראות משולבות אבני חן, שרשראות שכבות, צמידים ליד ולרגל, עגילים ותכשיטי גברים מכסף 925, מסטיינלס סטיל ומציפוי כסף אוקסיד.

ניתן להזמין גם סדנאות לעיצוב תכשיט אישי. כך נוכל להפגש פנים מול פנים ולחוות ביחד את חדוות היצירה

קצת עלי

כבר במבחני הדסה בכתה ז', המגמה היתה ברורה. הבוחנת אמרה בעדינות שגאון מתמטי זה פחות הקטע. אבל ידיים טובות, מעוף ויכולת לחשוב קצת אחרת וליצור זה לגמרי אני. 

ישבתי תמיד מאחורה, עסוקה בענייני. משרבטת, מאיירת או ממציאה פונטים באנגלית. אפילו העברתי את עצמי אימון קשוח לכתיבה ביד שמאל סתם כי זה נראה לי מגניב להיות גם שמאלית.

תמיד יצרתי, תמיד התעסקתי עם חמר. והיו לי כמה תחנות בדרך (לימודי קולנוע, עסק לעיצוב אירועים ולימודי עיצוב פנים). גם היום כשאני מעצבת תכשיטים, אני נהנית לגעת בתחומים שונים כמו כתיבה, איור, גרפיקה וצילום. 

גם בגזרת התכשיטים עברתי מספר תחנות ומפעם לפעם זזתי מבחינת עיצובית והתקדמתי למקום שלי, נכון לאותה נקודה.  

אני רואה את התכשיטים שלי כתכשיטים מינימליסטים ורכים עם טוויסט מעט מחוספס. לעתים בוהמי עם נגיעה של תעוזה קטנה. 

 היום יותר מתמיד אני מרגישה מחוברת לעבודת היצירה שלי. מצד אחד אני אוהבת לשלב אלמנטים, חמרים וצבעים. מצד שני, באותה נשימה התכשיטים שומרים בעיני על איפוק מסוים. נקודת המוצא מבחינתי היא שאין חוקיות ברורה, אין אמת אחת. אבל גם בחסר החוקיות אשאף לסדר ושקט.

אני לא מאמינה בטרנדים וחושבת שהאמירה האישית שלנו נמצאת בפרטים הקטנים, ללא קשר בהכרח לאופנה המוכתבת

שונאת קיץ, נמנעת בכל כוחי מפקקים ומתה על אננס, אבטיח וליצ'י. לחתול הראשון שלי קראו ארתור והוא קפץ מהחלון. 

..וברור, עשיתי 3 יחידות מתמטיקה

ליצירת קשר